Projekt na víkend

Plánujete si zútulnit váš dům, byt či terasu, ale nevíte, kde začít? Ať už jste začínající kutil nebo všeuměl – nadšenec, náš Projekt na víkend je to pravé pro vás!

 

...

Co je Projekt na víkend?

Odborníci z Balakrylu a Primalexu spojili své síly a po celý rok vám budou přinášet rady a tipy, jak zvelebit interiér a exteriér vašich domovů. Sice se jedná o Projekt na víkend, ale nelekejte se. Daný nápad často stihnete zrealizovat za jeden den nebo dokonce odpoledne.

Pro koho je Projekt určený?

Projekt na víkend je určený opravdu pro každého. Jestliže máte obavy, že ještě nejste zdatný kutil a nemáte mnoho zkušenností, nebojte se. Profíci z Balakrylu a Primalexu vymysleli takové postupy, aby se mohl zúčastnit i úplný začátečník.

A v případě, že si už s brusnou houbičkou i štětcem tykáte, nudit se také nebudete. Bezesporu oceníte nové a neotřelé nápady našich odborníků a díky vašim zkušenostem přivedete daný projekt k dokonalosti.

Na jaké projekty se těšit?

Momentálně se už můžete inspirovat mnoha tipy profesionálů na zvelebení domu, bytu i zahrady.
Není na co čekat. Prozkoumejte naše nápady a pusťte se do díla. Třeba už nadcházející víkend.

Jak se zapojit?

Proklikem linku Projekt na víkend se dostanete přímo na web, kde si už vyberete konkrétní nápad na renovaci vašeho domova. Projekty můžete filtrovat pomocí ikon „dům“, „byt“, „zahrada“ nebo si jednoduše vybrat podle popisu takový, který vás zaujme.

Každý popis dále obsahuje odhad času, který daný projekt zabere a také jeho přibližnou náročnost. Pak se už těšte na jasný postup, užitečné rady našich expertů a v neposlední řadě návod, jak s námi vaše úspěchy sdílet.

Na sociálních sítích, ať už Facebooku, Instagramu, YouTubu nebo Pinterestu, použijte u fotky vašeho realizovaného projektu hashtag #projektnavikend. Díky tomu můžeme být my – kutilové v kontaktu a vzájemně se inspirovat a podporovat.

Hodně štěstí a nezapomeňte se pochlubit vaším výsledkem! #projektnavikend.